FRANCUSKIE - Rozmówki, Dialogi, Słownictwo (Lingo)

Materiały do nauki języka francuskiego
ROZMÓWKI FRANCUSKIE 
(Lekcje Mp3 + podręcznik PDF)

Uczysz się języka francuskiego? - Śmiało! „Powiedz to!”

Opis: Publikacja Wydawnictwa Lingo z serii „Powiedz to!” ułatwi Ci porozumiewanie się w języku francuskim w każdych okolicznościach. Korzysta się z niej bardzo prosto, a jej zawartość jest w stu procentach aktualna, nowoczesna i sprawdzona w praktyce. 

Część główna to rozmówki podzielone na dwanaście rozdziałów tematycznych, a ich dodatkowym, praktycznym uzupełnieniem są tablice, reguły gramatyczne i słowniczek, umożliwiające budowanie własnych wypowiedzi w języku francuskim. 

Każdy z dwunastu rozdziałów rozmówek dzieli się na trzy części:

- Powiedz to 
zawiera to, co najważniejsze w rozmówkach języka francuskiego, czyli wybór najpotrzebniejszych zwrotów. Ułożone są one w porządku rzeczowym – wystarczy znaleźć ten, który pasuje do Twojej sytuacji i już wiesz, co powiedzieć. Przyjdzie Ci to tym łatwiej, że wszystkie zwroty zostały nagrane w plikach mp3. 

- Porozmawiaj 
to krótkie, z życia wzięte dialogi francuskie, ilustrujące przykładowe użycie zwrotów i wyrażeń zawartych w części „Powiedz to”. Tak mówią współcześni Francuzi, bez obaw możesz po nich powtarzać i ćwiczyć francuski akcent i wymowę. 

- Słówka
to starannie wybrane, najczęściej używane i najważniejsze dla danego tematu słownictwo francuskie. W celu ułatwienia szybkiego znalezienia potrzebnego słówka zostały one umieszczone na końcu każdego z rozdziałów tematycznych w porządku alfabetycznym. Nowością jest zestawienie najczęściej poszukiwanych słów i informacji w Tablicach. Dzięki nim szybko powiesz, jakiego koloru ubrania szukasz, podasz datę swojego przyjazdu, lub zrozumiesz napis informacyjny na wywieszce. Zarys gramatyki to z kolei błyskawiczna ściąga, potrzebna zwłaszcza, gdy chcesz samodzielnie konstruować wypowiedzi w oparciu o materiał zgromadzony w rozmówkach. A do czego może się przydać zamieszczony na końcu Słowniczek, nie musimy chyba wyjaśniać.

Rozmówki francuskie "Powiedz to!" pomogą Ci kiedy:
  • podróżujesz po Francji
  • zwiedzasz zabytki, jedziesz na narty, spędzasz wakacje we Francji
  • szukasz pracy
  • rezerwujesz hotel
  • robisz zakupy
  • korzystasz z Internetu
  • potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku
Ponadto rozmówki wzbogacone zostały o przykładowe dialogi od rozmów o pogodzie do wysyłania e-maili; tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami; zarys gramatyki; słowniczek.


Rozmówki francuskie LINGO z serii „Powiedz to!” odznaczają się aktualną i sprawdzoną w praktyce zawartością, wygodnym formatem oraz nagraniami na audio mp3 z udziałem rodowitych Francuzów i polskiego lektora.

W skład zestawu wchodzi książka audio MP3 (ponad 2 godziny nagrań) wraz z książką w formacie PDF (192 strony).

Książka AUDIO (audiobook) zawiera ponad 2 godziny nagrań zwrotów i słówek francuskich  z tłumaczeniami oraz dialogów, które uczą na wziętych z życia przykładach posługiwania się słownictwem z rozmówek. Wszystkie nagrania zostały uporządkowane według dwunastu głównych tematów, w ścieżki odpowiadające rozdziałom książki. 


Skorzystaj z kursu - ucz się francuskiego Tanio i skutecznie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Możesz pobrać również sam podręcznik (ebook - pdf)
Francuski - Rozmówki ze słowniczkiem (Pobierz)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Francuski na Mp3 (Dla początkujacych)


Posłuchaj Online - fragmentu kursu języka francuskiego od wyd. Edgard Pobierz pełna wersję
Portal Francuski Mp3 to nie tylko nauka słówek francuskich oraz angielskie rozmówki (konwersacje)W serwisie znajdziesz również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych o różnej tematyce np: Francuski Kurs podstawowy (Mp3) - Francuski kurs na wakacje, Język francuski w podróży - Rozmówki francuskie - Gramatyka francuska - Francuski w pracy oraz niezbędne zwroty i wyrażenia. Znajdziesz tutaj również ebooki (pdf) materiały do matury, lekcje i korepetycje z języka francuskiego oraz wiele wiele innych.