NAUKA FRANCUSKIEGO - Konwersacje na Mp3 (Audiokurs)

Jak skutecznie nauczyć się rozmawiać po francusku...?

Będąc na zagranicznym wyjeździe, wakacjach, delegacji służbowej we Francji lub krajach francuskojęzycznych potrzebujemy w codziennych sytuacjach znać podstawowe formuły konwersacyjne, które umożliwiałyby nam sprawną komunikację. To właśnie ich znajomość sprawia, że potrafimy się przedstawić, powiedzieć kilka zdań o sobie, zrobić zakupy, zarezerwować bilet na lotnisku, bądź spytać o drogę napotkanego przechodnia.

Jeśli rozpoczynasz naukę języka francuskiego lub wybierasz się do Francji to idealnym kursem na opanowanie podstawowych wyrażeń i zwrotów będą lekcje konwersacji w plikach mp3.

Najpopularniejszym i szczególnie polecanym przez czytelników kursem do nauki prowadzenia konwersacji po francusku jest:

Francuski „Konwersacje dla początkujących”
od wydawnictwa DiM (Nauka i Multimedia)


Audio kurs z serii Słuchaj i Ucz się jest przeznaczony do samodzielnej nauki języka francuskiego ze słuchu, którego celem jest opanowanie podstawowego słownictwa francuskiego niezbędnego w codziennych rozmowach oraz pokonanie „bariery” w swobodnym mówieniu i nauce tworzenia prostych zdań w języku francuskim. Wszystkie zawarte w kursie mp3 słowa i wyrażenia nagrane są z polskim tłumaczeniem, co znacznie ułatwia korzystanie z kursu osobom początkującym oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Kurs zawiera również specjalnie opracowane ćwiczenia, które umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy (korki), w podróży (przejazd pociągiem, przelot samolotem), w domu (podczas codziennych obowiązków - zmywanie, pranie, sprzątanie itp).

Kurs francuskiego na mp3 - pozwala na efektywną nauka, łatwa i dostępna dla każdego. Przeznaczony jest dla osób zaczynających naukę francuskiego, jak również tych, którzy chcą poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu.

Poziom: początkujący / podstawowy
W zestawie: Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 (145 MB, 157 min) + pliki lrc (Karaoke - 82KB) + plik PDF z tekstem kursu (33 str.) + Instrukcja korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke

Materiał kursu zawiera poszczególne lekcje na Mp3:

Leçon 1 Saluer / Witanie się
Leçon 2 Les gens / Ludzie
Leçon 3 Famille et amis / Rodzina i przyjaciele
Leçon 4 La vie quotidienne / Życie codzienne
Leçon 5 Le monde autour de nous / Świat wokół nas
Leçon 6 En voyage / W podróży
Leçon 7 Temps libre, loisirs / Czas wolny
Leçon 8 À l’école / W szkole
Leçon 9 Au travail / W pracy
Leçon 10 Commander le repas / Jedzenie i picie

W każdej lekcji znajdziesz:

■ Naukę słów i zwrotów francuskich niezbędnych do prowadzenia rozmowy,
■ Powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach,
■ Odpowiadanie na pytania oraz samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora
■ Książeczkę PDF (w formie ebooka) zawierajaca pełny tekst kursu: słowa i zwroty z tłumaczeniami, zdania i pytania do powtarzania, ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami


Nie trać czasu ucz się!
----------------------------------------------------------------------------------

Przeczytaj również opinie osób, które skorzystały z kursów francuskiego na mp3:

Ocena:5 - Amanda Filipczak | 2010-11-23
Książka rewelacyjna, zawiera bogaty zasób słów i zwrotów oraz wiele powtórzeń. Lektor zrozumiały. Idealny materiał dla początkujących lub chcących utrwalić, bądź przypomnieć sobie wiadomości. Polecam :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posłuchaj Fragmentu kursu - Francuski Konwersacje na MP3

__________________________________________________________________________

1 komentarz:

Marta Wiśniewska pisze...

Czasami dobrze jest się osłuchać z językiem francuskim, jednak mimo wszystko myślę że najlepszą opcją nauki tego języka jest zapisanie się do szkoły językowej. Ja aktualnie chodzę na kurs francuskiego do https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-francuski i bardzo ciesze się, że mogę bezpośrednio rozmawiać z innymi osobami właśnie w tym języku.

Prześlij komentarz

Francuski na Mp3 (Dla początkujacych)


Posłuchaj Online - fragmentu kursu języka francuskiego od wyd. Edgard Pobierz pełna wersję
Portal Francuski Mp3 to nie tylko nauka słówek francuskich oraz angielskie rozmówki (konwersacje)W serwisie znajdziesz również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych o różnej tematyce np: Francuski Kurs podstawowy (Mp3) - Francuski kurs na wakacje, Język francuski w podróży - Rozmówki francuskie - Gramatyka francuska - Francuski w pracy oraz niezbędne zwroty i wyrażenia. Znajdziesz tutaj również ebooki (pdf) materiały do matury, lekcje i korepetycje z języka francuskiego oraz wiele wiele innych.