NAUKA FRANCUSKIEGO - Dlaczego Kursy Mp3?

Poznaj zalety nauki francuskiego przy wykorzystaniu kursów Mp3 (audiobooki):

- Wygodna forma nauki
Kursy nagrane w plikach mp3 umożliwiają naukę języka francuskiego w dowolnym miejscu i czasie (podczas codziennych obowiązków, sprzątania, gotowania, podczas podróży lub drogi do pracy. Audiokurs wystarczy tylko nagrać na płytę lub wgrać do telefonu komórkowego lub odtwarzacza mp3, aby móc wykorzystać każdą wolną chwilę do nauki języka francuskiego.

- Skuteczność
Kursy Mp3 z dołączonymi materiałami (e-podręcznikiem) w PDF to podwójna skuteczność podczas nauki. Słuchasz nagrań przygotowanych przez profesjonalnych lektorów dodatkowo śledząc lekcje w dołączonym podręczniku. To znakomite i bardzo skuteczne połączenie zmysłów (wzroku i słuchu) podczas nauki francuskiego...
Dodatkowo wykorzystując kursy mp3 do nauki języka francuskiego nieustannie słuchasz i powtarzasz poznany materiał, a powtarzanie wyrazów, zwrotów, rozmówek francuskich, jak również całych tekstów to jedna z najskuteczniejszych metod nauki.

- Niski koszt
Kurs francuskiego na mp3 kosztuje zazwyczaj nie więcej niż 20-30zł to średni koszt jednej godziny nauki w szkole językowej. Z materiałów mp3 możesz korzystać godzinami i w dowolnym momencie beż dodatkowych kosztów.

- Natychmiastowa dostawa

Kursy mp3 są w formie "do pobrania" czyli otrzymujesz je prosto na swój komputer (pobierasz bezpośrednio z internetu) bez wychodzenia z domu.

- Brak kosztów przesyłki

Za dostarczenie wybranego kursu mp3 nie płacisz ani złotówki, produkt otrzymujesz natychmiast bez dodatkowych kosztów.

- Dodatkowe rabaty

Tylko teraz każdy kurs możesz otrzymać jeszcze taniej jak również otrzymać dostęp do darmowych książek audio i ebooków. - Wystarczy, ze będziesz miał aktywne konto Nexpresso. - Załóż swoje konto za Darmo, bez zobowiązań.

Przeczytaj również opinie osób, które skorzystały z kursów francuskiego na mp3:

Kurs kupiłam dla mojej córki, która właśnie zaczyna uczyć się francuskiego w szkole. Na początku kursu znalazłyśmy wszystko co było potrzebne córce do przygotowania się na kolejną lekcję w szkole. Teraz może posłuchać prawidłowej wymowy aktualnie przerabianego materiału w każdej chwili. Według mnie to bardzo cenne. Polecam - Joanna Marnik

Wspaniały sposób na naukę języka. Słucham lekcji podczas wykonywania innych czynności więc oszczędzam swój czas.Jestem osobą bardzo zajętą i wygospodarowanie czasu na naukę języków zawsze sprawiało mi dużo problemów. Teraz format mp3 skutecznie rozwiązał sprawę. Mogę uczyć się języków wszędzie i w każdej wolnej chwili. -
Przemysław Budzyński

bardzo ciekawy kurs...forma kursu łatwo przyswajalna, uzupełniona nagraniami, które umożliwiają opanowanie wymowy, a dialogi i tematyka kursu zachęcają do regularnego przerabiania materiału...gorąco polecam. -
Małgorzata Buszyńska

Książka rewelacyjna, zawiera bogaty zasób słów i zwrotów oraz wiele powtórzeń. Lektor zrozumiały. Idealny materiał dla początkujących lub chcących utrwalić, bądź przypomnieć sobie wiadomości. Polecam.
-
Amanda Filipczak

Wyraźnie nagrane i jasno opracowane ćwiczenia wymowy i zwrotów potrzebnych w każdej sytuacji na wakacjach. dodatkowo zapis ćwiczeń w formacie pdf pozwala śledzić wzrokowo, a tym samym lepiej utrwala się i zapamiętuje zwroty. Zdecydowanie polecam, dobry zakup, szybka realizacja zamówienia. -
Mira Kamińska

Pomysłowe wykorzystanie systemu "karaoke" sprawia, że nauka staje się łatwiejsza - szczególnie __________________________________________________________________________

2 komentarze:

Adrian Pawlak pisze...

Kursy multimedialne (w tym w formie nagrań mp3) są bardzo skuteczne i znacznie ułatwiają naukę języka. Ja francuskiego uczyłem się właśnie z takich kursów i korepetycji - https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-francuski/. W taki sposób w szybkim tempie nauczyłem się tego dość skomplikowanego języka.

Anna Grzelak pisze...

Mi w nauce języka obcego bardzo pomógł specjalny kurs językowy, ściśle związany z branżą w której chciałam pracować. Obecnie pracuję jako opiekunka w Niemczech i zanim zaczęłam tam pracę, zgłosiłam się przez portal https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ na kurs językowy ściśle związany z branżą opiekuńczą. Dzięki niemu szybko nauczyłam się różnych zwrotów i słówek z którymi często spotykam się w mojej pracy.

Prześlij komentarz

Francuski na Mp3 (Dla początkujacych)


Posłuchaj Online - fragmentu kursu języka francuskiego od wyd. Edgard Pobierz pełna wersję
Portal Francuski Mp3 to nie tylko nauka słówek francuskich oraz angielskie rozmówki (konwersacje)W serwisie znajdziesz również kursy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych o różnej tematyce np: Francuski Kurs podstawowy (Mp3) - Francuski kurs na wakacje, Język francuski w podróży - Rozmówki francuskie - Gramatyka francuska - Francuski w pracy oraz niezbędne zwroty i wyrażenia. Znajdziesz tutaj również ebooki (pdf) materiały do matury, lekcje i korepetycje z języka francuskiego oraz wiele wiele innych.